O nás

Společnost Trading Group A.F.S., je obchodní společnost , která se zabývá dovozem a vývozem zboží . Společnost byla založena v roce 1994 , kdy odkoupila část podniku od americké společnosti Ocean Enterprises Group. Hlavní náplní společnosti je dovážet na český trh zcela nové a pouze kvalitní výrobky. V oblasti vývozu pomáhat našim výrobcům se uplatnit na zahraničních trzích. Společnost Trading Group A.F.S. má své pobočky v hlavních obchodních regionech, což zaručuje provádět kvalifikovaný výběr zákazníků a následnou kontrolu výroby a vlastních výrobků.

Mezi hlavní aktivity společnosti Trading Group A.F.S. patří následující činnosti :

1. Skupina ELEKTRO

Výrobky značky WAVE

Všechny výrobky značky WAVE jsou velmi kvalitní výrobky, jejichž ochranná značka WAVE zaručuje , že se jedná o výrobky , které mají platné certifikáty pro EU, že se jedná o výrobky, které procházejí při výrobě několikanásobnou technickou kontrolou a jejich životnost plně odpovídá světovým standartům. Všechny výrobky značky WAVE mají zajištěný absolutní záruční i pozáruční servis na celém území ČR. Podle zkušeností patří výrobky značky WAVE k nejprodávanějším výrobkům na našem trhu.

V současné době nabízíme následující sortiment výrobků značky WAVE :

 • domácí drtiče kuchyňského odpadku WAVE se speciálním indukčním motorem
 • profesionální drtiče kuchyškého odpadu WAVE
 • lisy na domovní odpad značky WAVE
 • nástěnné klimatizace značky WAVE – doprodej
 • jako doplňující sortiment nabízíme profesionální drtiče odpadu značky RED GOAT

Výrobky značky FRIGIDAIRE

Naše společnost byla vybrána k zastupování nejznámější americké společnosti na výrobu ledniček, mrazniček, kombinací a další bíle techniky, společnosti FRIGIDAIRE, která je součástí mezinárodního společenství Electrolux. Firma FRIGIDAIRE začala jako první na světě vyrábět elektrické leničky již v roce 1913 – 1917. Dlouho se v USA používal výraz “FRIGI” jako synonymum pro všechny ledničky (obdoba slova LUX pro vysavače.) Kvalita ledniček a mrazáků je taková, že si výrobce dovolí poskytovat na tyto výrobky záruku 7 let !!!

V naší nabídce výrobků značky FRIGIDAIRE nabízíme :

 • klasické americké vestavné lednice s mrazákem označované Side by Side s výrobníkem ledu, tříště a chlazenou pitnou vodou
 • samostatné lednice s mrazákem a výrobníkem ledu
 • jednodveřové lednice a mrazáky nebo jejich kombinace
 • velkokapacitní pračky a sušičky (10,5 kg)
 • plynové, kombinované a elektrické sporáky
 • drtiče kuchyňského odpadu s motorem s permanentním magnetem
 • dle individuálních požadavků jsme schopni zajistit ostatní výrobky jako myčky na nadobí, microvlnné trouby, klimatizace ap.

2. Skupina RATTANOVÝ a TEAKOVÝ NÁBYTEK

Skupina nábytku se zabývá dovozem vysoce kvalitního nábytku z rattanu a nově i z teakového dřeva. Veškerý nábytek je vyráběn pouze na zakázku u renomovaných výrobců. U každé výroby probíhá několika násobná kontrola od výběru a zpracování materiálu přes vlastní výrobu až po konečnou inspekci hotových výrobků, jejich balení a naložení pro přepravu. Tento postup zaručuje vysokou kvalitu všech výrobků, která je garantována naší ochrannou značkou RATTAN NATURAL WAVE.

3. Skupina INDIVIDUÁLNÍ DOVOZY A VÝVOZY

Tato skupina je připravena realizovat jednotlivé dovozy a vývozy dle specifických přání zákazníků – investorů. Je možné poskytnout pouze poradenskou službu. Veškerá činnost této skupiny je na velmi vysoké profesní úrovni vzhledem ke spolupráci s našimi odborníky v nejvíce frekventovaných oblastech světového obchodu.

4. VZORKOVÁ PRODEJNA

Veškeré informace o nabízeném zboží, případně jeho fyzickou prohlídku si můžete telefonicky nebo e-mailem objednat na adrese:

Trading Group A.F.S. s.r.o.
Ing. Milan Burget
Podbabská 17
166 24, Praha 6

Tel.: 224 810 986
Mob.: 602 352 657

Kontaktní osoby

Vedoucí prodeje
Ing. Milan Burget
tel.: 224 810 986
mobil: 602 352 657
e-mail: mbpha@afsint.cz

Organizační ředitelka
Lenka Včelková
e-mail: afsint@afsint.cz
tel.: 224 810 986
mobil: 602 352 658

Servis drtičů
Burlight elektro
Jiří Burget
jiriburget@email.cz
603-256948

Prodejní sklad
Areál Stavomontáže
Kamýcká 235/1B, Praha 6